Tel: 099 214 5210 prodajaksa@zg.ht.hr Knjigovodstvo tel: 091 6134 184 knjigovodstvo@v-tac.hr

v-tac is LOOKING FORWHOLESALERS/MERCHANTS   catalog   delivery terms   waranty

Kontakt

Ured u Hrvatskoj:

KSA d.o.o.
144. brigade Hrvatske vojske 2, 10360 Sesvete
Telefon: +385 01 2385 474
Knjigovodstvo
Telefon: 091/6134 184

contact address

Regija - Zagreb, Karlovac, Sisak:

E-mail:zagreb@v-tac.hr
Telefon: 099/795 2356

Regija - Istra, Primorje, Gorski Kotar i Lika:

E-mail:rijeka@v-tac.hr
Telefon: 091/6134 177


Regija - Zagorje, Varaždin:

E-mail:varazdin@v-tac.hr
Telefon: 091/6134 185

Regija - Slavonija, Podravina, Prigorje:

E-mail:slavonija@v-tac.hr
Telefon: 091/125 6565

Regija - Dalmacija:

E-mail:dalmacija@v-tac.hr
Telefon: 091/145 6565

Projekti

E-mail:projekti@v-tac.hr
Telefon: 091/158 1656

Slobodno nam se obratite, biti će nam zadovoljstvo pružiti Vam dodatne informacije!

Adresa: 144 brigade Hrvatske vojske 2, 10360 Sesvete, Zagreb, Hrvatska

Radno vrijeme: Ponedjeljak - petak, 08:00 - 16:00.
Ne radimo nedjeljom i praznikom.

Telefon: +385 01 2385 474
Prodaja: prodaja@v-tac.hr

VAT number/OIB: HR50905437304
Account number/Žiro račun: 2360000-1102170992

Zastupnik: KSA d.o.o.
Tvrtka je upisana u Trgovačkom sudu u Zagrebu.
OIB: 50905437304
MBS: 080743516
Temeljni kapital od 20.000,00 kn plaćen je u cijelosti.
IBAN: HR23600001102170992


Prednosti LED rasvjete

Prednosti korištenja LED rasvjete i tehnologije
Službeni certifikati i partneri